o mnie

Moje zdjęcie
Poland
"Dom to miejsce, gdzie dusza rozbiera się do naga. Dom to miejsce, gdzie można zdjąć maskę i dać się domowi pogłaskać po policzku. Dom kołysze do snu. Dom nie ocenia, nie rozlicza, dom kocha bezwarunkowo i bezinteresownie. Tylko dom tak kocha. Jeśli jest prawdziwym domem." -Agnieszka Kacprzyk.

wtorek, 28 lutego 2023

PARK GUELL

To duży ogród z elementami architektonicznymi w północno centralnej części miasta.Zaprojektowany przez Antoniego Gaudiego na życzenie jego przyjaciela Guella.W 1922 władze Barcelony wykupiły teren i przekształciły go w park miejski.Wrzucam zdjęcia już bez komentarzy.Powiem tylko,że byłyśmy w Barcelonie początkiem grudnia:))Tempertura 20 st.Kwiaty,zieleń,ptaki i widoki na całą Barcelonę:)Bajka.
W podcieniach ogrodu miałyśmy niesamowitą przyjemność delektować się prawdziwym flamenko tańczonym przez ognistego hiszpana.Wow!coś niesamowitego.
Free background from VintageMadeForYou

10 komentarzy:

 1. Byłam, widziałam, zachwyciłam się. Dziękuję za przypomnienie pięknych chwil.😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Te cuda architektoniczne to nie bajka, tylko wspaniała baśń. Co prawda baśń samego Gaudiego nie zakończyła się szczęśliwie, ale jego budowle trwają...

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcia , nigdy nie byłam w Barcelonie więc dziękuję za ta wirtualną wycieczkę !!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowne zdjęcia, aż by się chciało tam być!

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękne kadry w ten mało piękny marcowy czas ;-))
  Z przyjemnością obejrzałam tą i wcześniejszą relację z ujmującej Barcelony, ponieważ osobiście jeszcze nie zwiedzałam kontynentalnej Hiszpanii. Planuję po 2026 roku, kiedy ma zakończyć się budowa Sagrady Familii.
  Serdecznie pozdrawiam - Anita :-))

  OdpowiedzUsuń
 6. Słodycz dla mnie te Twoje zdjęcia z Barcelony i tego ogrodu. Pięknie:-).

  OdpowiedzUsuń
 7. To bogactwo roślinne i te niezwykłe kształty budowli zachwycające! No i ten Hiszpan tańczący flamenco-super!

  OdpowiedzUsuń