o mnie

Moje zdjęcie
Poland
"Dom to miejsce, gdzie dusza rozbiera się do naga. Dom to miejsce, gdzie można zdjąć maskę i dać się domowi pogłaskać po policzku. Dom kołysze do snu. Dom nie ocenia, nie rozlicza, dom kocha bezwarunkowo i bezinteresownie. Tylko dom tak kocha. Jeśli jest prawdziwym domem." -Agnieszka Kacprzyk.

piątek, 10 kwietnia 2020

#robótkowezostańwdomu

Kolejny tydzień za nami.Każdemu ciężko,ale nie możemy się poddawać.
W tym tygodniu moje ręce zajął mały bukiecik cebulic:)
Hafcik maleńki zajął mi dwa dni,więc trzeba było jeszcze coś wymyślić:))Miałam kiedyś zakupiony kordonek,więc zrobiłam serwetkę.

Tegoroczna mała dekoracja świąteczna:))coraz bardziej przekonuję się do koloru żółtego:)))
I jeszcze cotygodniowa część salu:)
Tak minął mi tydzień robótkowy:)))
Pozdrawiam Was cieplutko:)))

Free background from VintageMadeForYou

9 komentarzy:

 1. Piękne prace :) u mnie tez powstają robótkowe tworki "kwarantannowe
  ". Spokojnych Świąt

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie miałam pojęcia jak te kwiatki się nazywają, bardzo je lubię. Dziękuję już wiem że to cebulice. Piękne, jak zwykle hafty

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo i jeszcze raz bardzo piękne prace, wszystkie! W ogóle tak u Ciebie kolorowo, pozytywnie, aż mi lżej na duszy. :) Damy radę, wspólnie damy radę, bardzo w to wierzę. Nie jest łatwo, ale damy radę i won głupi wirusie! hehe Oczywiście posyłam bardzo serdeczne pozdrowienia. :))) <3

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie na Wielkanoc króluje kolor żółty i zielony :)
  Bożenko, kolejny super hafcik zrobiłaś, a serweta jest ekstra :) Ja właśnie też jestem w trakcie dziergania dla siebie, ale zabrakło mi włóczki i dojdzie dopiero po świętach, poczekam :)
  Śliczne ozdabiasz sobie kochana mieszkanko, a ja się bardzo ciesze, że mogę to sobie zawsze pooglądać choć na zdjęciach :) Wesołych świąt Wam życzę!

  OdpowiedzUsuń
 5. Pracowita mróweczka z Ciebie!

  Uściski

  OdpowiedzUsuń
 6. Bukiecik uroczy; jest dowodem na to, że małe jest piękne. Reszta jak zwykle idealnie do siebie dopasowana - mistrzynią jesteś pod tym względem. Zdrowych i pogodnych świąt zyczę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudne prace stworzyłaś Bożenko, bardzo mi się podobają. Wesołego Alleluja! Pozdrawiam cieplutko! ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne prace. Serwetka w ostrej żółci jest bardzo optymistyczna . Musi być dobrze. Dobrych i spokojnych Świąt . Wesołego Alleluja 🐰🐰🐰🐰🐰🐰🌷☘️

  OdpowiedzUsuń