o mnie

Moje zdjęcie
Poland
"Dom to miejsce, gdzie dusza rozbiera się do naga. Dom to miejsce, gdzie można zdjąć maskę i dać się domowi pogłaskać po policzku. Dom kołysze do snu. Dom nie ocenia, nie rozlicza, dom kocha bezwarunkowo i bezinteresownie. Tylko dom tak kocha. Jeśli jest prawdziwym domem." -Agnieszka Kacprzyk.

sobota, 7 kwietnia 2018

CZYTAM:)

Święta,święta i po świętach:))
Dziękuję Wszystkim moim przyjaciołom,którzy o mnie pamiętali i przesłali mi życzenia:)))
Znowu się zapisałam na zabawę w czytanie z blogerkami,nawet nie wiem dlaczego,bo ilość stron które mamy przeczytać -czyli 3660 przeczytałam w pierwszym miesiącu roku:)))ja jeszcze dołożyłam czytanie w centymetrach:))
1/Guilliaume Musso-"Telefon od anioła"-414-3,5cm
2/Katarzyna Michalak -"Gwiazdka z nieba"-376-3
3/Katherine Scholes-"Lwica"-333-3
4/Lisa Genova "Motyl"-418-4
5/Victoria Hislop-"Nić"447-3
6/Brunonia Barry-"Wróżby z koronek"-430-3
7/Guilliaume Musso-"Dziewczyna z Brooklynu"-361-2
8/Lucyna Olejniczak-seria "Kobiety z ulicy Grodzkiej"
"Hanka"-343-2,5
9/ "Wiktoria"-373-2,5
10/ "Matylda"-368-2,5
11/ "Weronika"-480-5
12/Jojo Moyes-"We wspólnym rytmie"72str-więcej nie dałam rady:)))
13/Antony De Mello-"Przebudzenie"-52str 1 cm-również więcej nie dałam rady:))jest to zbiór rekolekcji Jezuity z Bombaju,pełna jest mądrości typu "niczego się nie wyrzekać do niczego się nie przywiązywać",albo "naprzód,naprzód i jeszcze dalej niezależnie od tego ilu jeszcze polegnie po obu stronach drogi",no i ostatnia mądrość "męczennicy mahometańscy,hinduscy,buddyjscy,chrześcijańscy są ofiarami prania mózgu!oto wbili sobie do głowy,że muszą umrzeć,gdyż śmierć jest czymś wspaniałym".kropka.pominę ,że śpimy wszyscy i że mamy się obudzić !!!!
14/Jojo Moyes-"Kiedy odszedłeś"-490-3
15/Bernard Minier -"Bielszy odcień śmierci"-510-4
16/Coplin Amanda-"Morelowy sad"-484-3
17/Lucinda Rilley-"Tajemnice zamku"-510-4
18/Iwona Żytkowiak-"Świat Ruty"300-2,5
19/Hanna Greń-"Cynamonowe dziewczyny"-336-3
20/Dorota Schrammek-"Stojąc pod tęczą"-200-1,5
21/Danielle Steel-"Księżna"-380-3
22/Nora Roberts-"Czarna ceremonia"-208-1
23/Katarzyna Michalak-"Promyk słońca"-312-3
Wyszło mi ,że przeczytałam 8157stron i 63 cm:)))czyli,że czytam średnio nie 10 a 85 stron dziennie:)))
Ale ja jestem uzależniona od czytania:)i jak widzicie jeśli książka mi nie leży to po prostu ją odkładam,bo szkoda mi czasu na coś z czym się męczę:))Najlepsza?-trudno wybrać ,każda ma w sobie coś:)bardzo mi się podobają książki Musso,jego styl pisania mi odpowiada i udało mi się przeczytać prawie wszystkie :)Lubię polskie pisarki a w szczególności Katarzynę Michalak-jej książki przeczytałam wszystkie:)czasem jest denerwująca,ale porusza tematy jak mało która pisarka:)No i oczywiście nasza bielska pisarka Hanna Greń-moje odkrycie,fajnie się czyta w szczególności ,że akcja kryminału dzieje się w moim mieście:)))
Teraz czytam Norę Roberts:)nie wiem czy dużo jej książek przeczytam,bo ma dość dziwny styl,ale podjęłam próbę:)))
Pozdrawiam Was cieplutko:)))

Free background from VintageMadeForYou

10 komentarzy:

 1. Ja też trochę czytam,nie mogę powiedzieć,że dużo ale zawsze coś :) Jestem teraz na etapie książek Marta Matyszczak, Małgorzata Musierowicz, Kerstin Gier :) Pozdrawiam wiosennie*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musierowicz czytałam jak byłam młodsza:)))Kryminałów ostatnio czytałam mało,teraz do nich wróciłam,więc poszukam Matyszczak:)))pozdrawiam

   Usuń
 2. Imponujący wynik!
  Sama lubię czytać i obecnie pochłaniam biografię Marii Skłodowskiej Currie, Iwony Kienzler. Niesamowita książka od której ciężko się oderwać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam zbliżony wynik :) Statystykę -że tak się wyrażę - podniosły mi tomy Diany Gabaldon, właśnie jestem na końcówce. Pozdrawiam :) a w zasadzie: powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 4. O rany Bożenko, Ty chyba nic nie robisz tylko siedzisz i czytasz? Kiedy Ty znajdujesz na to czas? Imponujący wynik, oby tak dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też dużo czytam, ale Ty jesteś rekordzistką! Czytałam serię "Kobiet z ulicy Grodzkiej" i "Cynamonowe dziewczyny" Hanny Greń -właśnie dlatego że akcja toczy się w Bielsku. Michalak trochę już przeczytałam, choć trochę ostatnio mnie wnerwiła (czytałam "Poczekajkę". Biografię Skłodowskiej Iwony Kienzler też niedawno czytałam i polecam! Teraz w "sezonie ogródkowym" będzie mniej czasu na czytanie :)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Aż się sama zdziwiłam, bo prawdę mówiąc nie spisywałam ilości przeczytanych stron, ale na pewno przekroczyłam (nie w miesiąc, ale od początku roku do teraz) i to bardzo ilość stron podanych w wyzwaniu. Potem była mała przerwa........na czas remontu........teraz mogę czytać dalej. Na książkę "Jesteś cudem" czekałam dwa miesiące, mam nadzieję, że warto było. Jak nadal będzie tak ładna pogoda, to poza wypadami na rowerze, będę mogła czytać na balkonie.......może się opalę przy okazji, hehe. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam zbliżony wynik :) Statystykę -że tak się wyrażę - podniosły mi tomy Diany Gabaldon, właśnie jestem na końcówce. Pozdrawiam :) a w zasadzie: powodzenia!

  Gclub
  ทางเข้า D2BET**

  OdpowiedzUsuń
 8. I really likes your blog! You have shared the whole concept really well and very beautifully soulful read!Thanks for sharing.
  ดูหนังออนไลน์

  OdpowiedzUsuń