o mnie

Moje zdjęcie
Poland
"Dom to miejsce, gdzie dusza rozbiera się do naga. Dom to miejsce, gdzie można zdjąć maskę i dać się domowi pogłaskać po policzku. Dom kołysze do snu. Dom nie ocenia, nie rozlicza, dom kocha bezwarunkowo i bezinteresownie. Tylko dom tak kocha. Jeśli jest prawdziwym domem." -Agnieszka Kacprzyk.

wtorek, 5 lipca 2016

6034:)))

Niedługo pobiję rekord podwójny liczby 3660:)
Kto czyta ten wie o co chodzi:))o wyzwanie podjęte u Ani żeby w roku przeczytać chociaż 3660stron:))
Właściwie już miałam nie pisać o książkach,cel osiągnęłam a nawet przekroczyłam,ale...
Z całego serca polecam Wam lekturę na wakacje,świetną sagę Joanny Miszczuk
"Matki,żony,czarownice"
"Zalotnice i wiedźmy"
"Córki swoich matek"
"Saga rodzinna kilku pokoleń kobiet,które dzięki sile i darowi dziedziczonemu z pokolenia na pokolenie budują swoje życie wbrew przeciwnościom losu.
To historia mądrych i zaradnych kobiet które powinny odnosić same sukcesy a bywały skazane na porażkę jedynie dlatego ,że kochały"..ja bym jeszcze do tego opisu dodała ..i dlatego,że były kobietami:))))czyta się ją tzw jednym tchem.Pierwszy tom czytałam tydzień,bo szczerze przyznam,że po przeczytaniu 1/4 musiałam złapać oddech,ale potem to już duszkiem:))drugi tom przeczytałam w jeden dzień,tak,że jak potrzebujecie fajnej lektury na plażę to tylko Miszczuk:)))
A dla tych co lubią się bać,lubią mroczne,momentami przerażające książki polecam Katarzynę Puzyńską i jej "Utopce":))"Szaleństwo to tylko kwestia czasu"
Bardzo dobrze skonstruowany kryminał.
I tym sposobem przeczytałam 6034 strony:)
Pozdrawiam Was cieplutko:))

Free background from VintageMadeForYou

7 komentarzy:

 1. Jejciu - super, że tak dużo czytasz. Chyba też, zacznę spisywać przeczytane książki - miałam to robić na blogu i skończylo sie póki co na opisaniu jednej pozycji....muszę to nadrobić. Ja też nałogowo wieczorami przed snem czytam. Mój stolik nocny przypomina półkę z biblioteki:)
  A tych pozycji książkowych które pokazalaś w blogu jeszcze nie miałam w swoich łapkach...zwlaszcza ta saga mnie kusi....

  OdpowiedzUsuń
 2. Koniecznie muszę siegnąć po te sagę. Ja się zaczytuję Rodziewiczówną.

  OdpowiedzUsuń
 3. I działaj dalej, nie przerywaj... Do końca roku przekroczysz 10000 :) Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiem o czym mówisz , wprawdzie stron nie liczę ale pozycji przeczytanych mam już dosyć sporo . Miszczuk zaliczona ,a Utopce to raczej nie moja bajka ! Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja nawet nie jestem w stanie policzyć ile stron przeczytałam. Bo sama mam mnóstwo książek w domu, ciągle jakieś dokupuje, a do tego jeszcze szefowa mi przynosi książki do poczytania. Ja czytam minimum jedną książkę na tydzień :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki za rekomendacje tych pozycji. Spróbuję poszukać u siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem cienka w czytaniu książek ale zawsze u mnie książki były nie w pierwszej kolejności. No cóż tak mam ale ważne że potrafię się do tego przyznać. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń