o mnie

Moje zdjęcie
Poland
"Dom to miejsce, gdzie dusza rozbiera się do naga. Dom to miejsce, gdzie można zdjąć maskę i dać się domowi pogłaskać po policzku. Dom kołysze do snu. Dom nie ocenia, nie rozlicza, dom kocha bezwarunkowo i bezinteresownie. Tylko dom tak kocha. Jeśli jest prawdziwym domem." -Agnieszka Kacprzyk.

czwartek, 1 października 2015

WYNIKI I ...

Bardzo Wam wszystkim dziękuję za tyle miłych słów i takie zainteresowanie moją rozdawajką:)Wiem,że czekacie ,więc nie przedłużam:)

Prezent poleci do:
Znacie taką osóbkę?na pewno:)))powiem,że się ucieszyłam że to właśnie Lidzia z" Misiowego Zakątka"otrzyma ode mnie mój prezent.Chociaż nie od razu wiedziałam do kogo poleci nagroda,bo ja się Wam przyznam,że nie zawsze kojarzę Was po nickach i musiałam sprawdzić ,kto się kryje pod takim nickiem.Lidzia-kochana osóbka,kto bierze udział w Kolorowaniu świata u Danutki ten wie,że to właśnie Lidzia poderwała nas do działania i przy naszej pomocy stworzyła dla Danusi przepiękny album z naszymi życzeniami:))Moja kartka też się tam przewinęła.Ale to nie wszystko:)Lidzia organizuje również na swoim blogu konkursy fotograficzne w których chętnie biorę udział i tak się złożyło,że zdjęcie Franka wygrało nagrodę:)A to Franek dostał w prezencie właśnie od Lidzi:))
Stary stateczny kocur,a bawił się myszą jak młodziak:))nadal z nią wariuje,mysz trochę nadskubana:))-dziękujemy Lidziu:)

Free background from VintageMadeForYou

26 komentarzy:

 1. Gartuluje i dziękuję za zabwe
  choć szkoda wielka ;) niech jej słuzy

  OdpowiedzUsuń
 2. Bożenko moja kochana, taka niespodzianka i radość od rana mnie spotkała! Nawet nie wiesz jak ogromnie się ciesze na ten czajniczek. Tak jak pisałam w komentarzu zgłaszając się do zabawy, toż to istne cudeńko, a teraz będzie moje :) Dziękuję Ci przeogromnie. Dziękuję również za te wszystkie miłe słowa o mnie, jesteś cudowną osóbką. A widząc Franka tak zabawiającego sie z myszką, to sama radość, cieszę się że przypadła mu do gustu :) Pozdrawiam gorąco i życzę Ci równie miłego i wspaniałego dnia jak mam teraz ja :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lidziu:)i ja się cieszę:)jak sprawdziłam ,że pod tym nickiem kryje się nie kto inny tylko Lidzia,to się bardzo ucieszyłam:)))postaram się wysłać jak najszybciej:))pozdrawiam

   Usuń
 3. Gratulacje dla Lidzi.Zasłużyła, jak mało kto na wygraną rozdawajkę.
  Tobie Bożenko dziękuję za zabawę i gratuluję wygranej dla Franka.)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję Lidzi!!!

  A mój pies tylko może pozazdrościć Twojemu kotu D

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję. Pozdrawiam serdecznie obie panie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję!
  Ale Franek ma radochę:)))

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję Lidzi :) Gratuluję też Frankowi jest fantastyczny :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję i dziękuję za udział w zabawie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje dla szczęściary !
  Dla Ciebie serdeczne pozdrowienia
  Agnieszka

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratulacje dla Lidzi :) Pozdrowionka

  OdpowiedzUsuń
 11. Znamy taką osóbkę i gratulujemy Lidzi :))) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratuluję Lidzi i dziękuję za miłą zabawę :-) Kiciuś słodki, jak ta myszka :-)

  OdpowiedzUsuń